Priemyselné riadiace systémy (ICS) a SCADA siete sú čoraz viac prepojené a čoraz viac zraniteľné, čo prináša nové efektivity a riziká. Preto je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým mať robustnú kybernetickú bezpečnostnú stratégiu. Naučte sa, ako chrániť svoje IT/OT siete a registrujte sa na webinár
Názov: Konvergencia IT/OT: Proaktívna detekcia hrozieb pre priemyselné riadiace systémy Dátum: 22. mája 2025 o 15:00 hod online
Prezentáciou vás bude sprevádzať Filip Černý, Product Marketing Manager. Dozviete sa o osvedčených postupoch detekcie a reakcie na hrozby a o tom, ako pomôcť vašej firme udržať si náskok pred potenciálnymi hrozbami.
Pripravené su témy:
-
- Kľúčové úlohy IT/OT systémov pri riadení priemyselných procesov
- Preskúmame rozdiely medzi IT a OT a prečo sú dôležité
- Objavíme zraniteľností, ktorým čelia OT siete a zameriame sa na potenciálny dopad kybernetických hrozieb
Či už chcete zlepšiť svoju bezpečnostnú pozíciu alebo byť informovaní o najnovších pokrokoch, nenechajte si ujsť túto príležitosť získať cenné poznatky o budúcnosti IT/OT konvergencie. Rezervujte si svoje miesto ešte dnes!